Šaušalīgi humoristisks, krāšņu kostīmu uzburts dziedošais koncertšovs bērniem  Pabažu ezerkrasta estrādē 31. oktobrī plkst. 19.00.

Kurš gan nezin slaveno Adamsu ģimeni! Stāsts būs par Gomesu un Mortīciju Adamsiem, kuri nezin kā iepriecināt savu meitu Vensdiju, kad viņa brīvlaikā atgriezusies no mācībām Nevermoras akadēmijā.

Aicinām apmeklētājus ģērbties atbilstoši laikapstākļiem. Nepiemērotu laika apstākļu (spēcīgas lietusgāzes, brāzmains vējš) gadījumā pasākums notiks Pabažu kultūras namā.

Ieeja brīva.

Apraksts:

Kas ir Adamsi? Ģimenes galva Gomess Adamss ir pievilcīgs, gara auguma vīrs, kurš ar skubu metas izpildīt daiļās sievas Mortīcijas vissmalkāko kaprīzi. Lai iepriecinātu savu pielūgsmes objektu, viņš gan apstrādā saindētu lauku, gan sarīko “romantiskas” vakariņas kapsētā. Viņiem ir “jauki” bērni Pagslijs un Vensdija, kuru bērnības mīļākās rotaļas bija giljotīna un elektriskais krēsls, kopā ar viņiem bieži laiku pavada tēvocis Festers, vecmāmiņa, septiņas pēdas garais sulainis Glūņa un neparastais mājdzivnieks – Roka.

Kā iepriecināt savu meitu Vensdiju, kad viņa brīvlaikā atgriezusies no mācībām Nevermoras akadēmijā. Meitenei prieku nesniedz nedz tēva bēru marša spēlēšana uz ērģelēm, nedz bērnības mīļākās spēles ar elektrisko krēslu, pat puķu lasīšana kapos vairs nešķiet aizraujoša. Visu padara vēl sliktāku ziņa, ka brālis Pagslijs kopā ar tēvoci Festeru un Roku ir aizbraucis pie Vecmāmiņas. Vensdija jūtas pamesta, viņa nolemj ieslēgties savā istabā, spēlēt čellu un nenākt ārā mūžīgi. Mortīcija un Gomess ir satraukuma pilni un viņiem rodas plāns, kā meitai tomēr radīt prieku – taisīt balli, uz kuru ielūgt visdīvainākos viesus no malu malām, aicinot tiem sagatavot priekšnesumus, kas Vensdijai varētu šķist īpaši un iepriecinoši. Vai balles noslēgumā visi viesi un arī koncertšova apmeklētāji būs apguvuši pasaules jaunāko TikTok deju hitu un varēs to nodejot kopā ar Vensdiju, to mēs redzēsim koncertšovā “Uz balli ielūdz Adamsu ģimene”!

Tēli:

Mortīcija Adamss (dziedātāja un pasākumu vadītāja Signe Aizupiete),

Gomess Adamss (dziedātājs un pasākumu vadītājs Jānis Aizupietis)

Vensdija Adamss (Adriāna Turlaja / Melisa Kovaļova)

Kā arī spožākie Latvijas jaunie estrādes talanti: 10 jaunieši vecumā no 12-25 gadiem, dažādu vokālo konkursu laureāti.

Projekta režisors un kustību konsultants Mārtiņš Kagainis.

Producente – Ieva Šteinberga.

Ilgums: 1 stunda un 15 minūtes vienā cēlienā.

Atbistība: koncerts ģimenēm un bērniem.

Mērķauditorija: bērni no 3 gadu vecuma, jaunieši, mammas, tēti, vecmāmiņas, vectētiņi, krusttēvi un krustmātes.

Sarunvaloda – latviešu.