👉 Lai kāptu pa sienu, nav nepieciešams specifisks ekipējums. Iesākumam derēs parastas kediņas ar cietu, gumijotu zoli. Ar laiku var iegādāties kāpšanas kurpītes un magnēzija pulveri rokām. Ja krīti, tad droši, jo apakšā ir izvietoti drošības matrači. Matracis ir 30 centimetru biezs, kas amortizē krišanas momentu, kā arī samazina traumu gūšanas risku, bet, protams, situācijas mēdz būt dažādas. Kā jau kāpšanas sportā, jo attīstītāks ir sportists, jo lielāks azarts iziet sarežģītākus maršrutus, kas nozīmē arī risku. Arī profesionāli kāpēji mēdz krist uz matrača, arī no lielāka augstuma. Katrs izvērtē savas spējas.
Tiek plānots piesaistīt trenerus, pie kuriem piesakoties, varēs labāk apgūt šo sporta veidu. Kaut arī kāpšanas siena nav paredzēta nopietnu sacensību rīkošanai, tomēr amatiersacensības šeit gan var notikt. Lai uzzinātu jaunumus, sekojiet līdzi informācijai Bemberu Siena sociālajos tīklos.
✔ Jaunā Bemberu Siena atrodas Krūmu ielā 1 Saulkrastos.
Siena ir 5 metru augsta un 14 metru plata.
Pieejami 26 maršruti.
Aproces, apmaksa, informācija par sienu un drošības noteikumu instrukcijas pieejamas Bemberi maiznīca / kafejnīca.
Bemberu sienu var apmeklēt kafejnīcas Bemberi darba laikā. Drošības apsvērumu dēļ lietainā laikā un sākoties salam kāpšanas siena būs slēgta.
Seko līdzi visiem jaunumiem FB, IG: Bemberu Siena, jo tieši tur tu atradīsi visu informāciju par treniņiem, dažādām aktualitātēm un iespējām, kas saistītas ar bolderingu šajā sezonā.
Fiziskas aktivitātes ir ļoti svarīga ikdienas sastāvdaļa, tāpēc aicinām ikvienu izmantot iespēju un apmeklēt Kāpšanas sienu Saulkrastos.
Foto: Pēteris Gertners
Juris Zīģelis