Mājīgi un komforti aprīkotie numuri  pārsteigs  Jūs ar individuālo dizainu. Visos numuros ir TV, WI-FI, duša, tualete, ledusskapis, tējkanna.  Jūsu ērtībām ir pieejami 2,3 vai 4 vietīgie numuri.  Atsevišķi vienojoties, ir iespējams  izvietot  papildus saliekamo gultu. Pašiem mazākajiem, piedāvājam bērnu gultiņas.

Jūsu ērtībam un komfortam, viesu namā ir labiekārtota virtuve. Jūsu rīcībā: plīts, cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns, tosteris, ledusskapis, trauki . Kā arī ir pieejams bērna barošanas krēsliņš. Blakus virtuvei ir kamīnzāle ar TV, DVD un mūz. centru. Kamīnzālē varat ne tikai paēst brokastis ar ģimeni, bet arī jautri pavadīt laiku draugu pulkā.  Nepieciešamības gadījumā, piedāvājam atsevišķu zāli svinību rīkošanai. Zālei ir atsevišķa ieeja, sava  virtuve kurā ir ledusskapis, plīts, mikroviļņu krāsns, tējkanna, TV, mūzikas centrs, WI-FI, tualete, trauki un pārējais nepieciešamais.

Pie mums varat spēlēt novusu, dziedāt karaoke, lietot WI-FI, un daudz dažādas iespējas kā pavadīt brīvo laiku. Pašiem mazākajiem pagalmā ir aprīkots bērnu spēļu laukums ar kalniņu un šūpolēm. Piedāvājam piknika vietas ar grilu. Jūsu ērtībām piedāvājam  guļamkrēslus.

Atpūta ar ģimeni, roamantiskie saulrieti, veselīgas pastaigas priežu mežā vai gar jūru, vesels miegs, svinību rīkošana un daudz kas cits, Jūs sagaidīs viesu namā „VINDEN”, jūras krastā Saulkrastos.