Iepazīsti burvīgo Saulkrastu novadu saules ritmā. Aicinām izbaudīt daudzveidīgās māju kafejnīcu dienas 2023 piedāvātās iespējas Saulkrastos un atklāt vēl neiepazītus ceļojuma galamērķus.
Ikdienā piedāvā ekskursijas un pirtošanos Pirts muzejs izīrē dažādas brīvdienu mājas un vēsturiskos spēkratus. Muzejā ir apskatāma vēsturisko vafeļu pannu kolekcija.
Pirts muzejs saimnieki ir aizrāvušies ar dažādām vafeļu receptēm un veidiem. Kā paši saimnieki atzīst, pašiem ļoti garšo vafeles un patīk to dažādība un iespējas. Cep dažādu veidu vafeles – gan saldas, gan sāļas, gan top citi gardumi vafeļu pannās.
Mājas kafejnīcu dienas ietvaros bērniem būs iespēja izlēkāties piepūšamajā atrakcijā. Pieejami medus un bišu produkti, dažādas ziepes un muzeja apskate. Iespējams brauciens ar vēsturisko spēkratu max 5 personas – 50 eur
👉 Mājas kafejnīca Vafeles Pirts Muzejā darbosies 2. un 3. septembrī no plkst. 11:00 -18:00
📌Adrese: Pirts muzejs, Sējas pagasts, Saulkrastu novads
T: +371 28355778
Šeit jūs varēsiet izjust pirts auru, viesmīlību un izbaudīt dažādu veidu gardas vafeles:
🔸️ Saldās vafeles – 2,50 eur
🔸️ Saldās vafeles – 2,50 eur
🔸️ Sāļās vafeles – 3,00 eur
🔸️ Biezpiena burbuļvafeles – 3,00 eur
🔸️ Pildīti vafeļu groziņi – 4,00 eur
🔸️ Pildītas plānās vafeles – 2,50 eur
🔸️ Riekstiņi – 3,00 eur
🔸️ Sēnītes – 3,00 eur
🔸️ Tēja – bezmaksas
🔸️ Piedevas (bezmaksas)- medus, dažādas mērces, saldumi
Šie aizraujošie galamērķi un piedāvājumi Saulkrastu novadā nodrošina daudzveidīgu un neaizmirstamu pieredzi ikvienam ceļotājam. Neļauj garšīgām piedzīvojumu iespējām izvairīties un dodies atklāt Saulkrastu novada burvību jau šajās Māju kafejnīcu dienās!
Seko līdzi mūsu ierakstiem un iepazīsti Mājas kafejnīcu dienas 2023 Saulkrastu novadā dalībniekus!