✔️ Lai veicinātu dabai draudzīgu pārvietošanās paradumu veidošanos, no 20. aprīļa līdz 10. maijam ar bezmaksas mobilās aplikācijas STRAVA palīdzību tiks uzskaitīti katra novada profilam piesekojušo dalībnieku “zaļie” kilometri.
✔️ Aicinām novadniekus pierādīt, ka Saulkrasti ir jaudīgākais Latvijas novads attiecībā uz videi draudzīgu pārvietošanos! Lietotnē STRAVA meklē pašvaldības izaicinājumu “Km skaita pavasarī – Saulkrastu novads” un piesakies kā dalībnieks. Visi nosoļotie, noskrietie vai ar velosipēdu nobrauktie kilometri būs artava starpnovadu sāncensībā par vērtīgām balvām mūsu novadam.
✔️ Pievienoties izaicinājumam varēs jebkurā brīdī līdz tā noslēgumam. Izaicinājumā tiks ieskaitīti tikai soļojot, skrienot vai ar velosipēdu veiktie kilometri. Dalībniekiem aizliegts izmantot jebkādus motorizētus pārvietošanās līdzekļus!
Cāļus skaita rudenī, bet kilometrus – pavasarī! Nolikumu Videi draudzīgs izaicinājums “Km skaita pavasarī!” un aplikācijas STRAVA lietošanas pamācību novadniekam skatīt www.saulkrasti.lv.
Dalies un iesaisties!