Saulkrasti šajā septembrī priecē viesus ar krāšņām puķu dobēm! 🌼🌸 Tieši šis ir ideāls laiks, lai iemūžinātu mirkļus un baudītu košās puķes. Puķes mirdz un spīd tāpat kā mūsu sajūtas šajā jaukajā rudens mēnesī. 🍁🧡

Ziedi vēl arvien ir dzidri un spilgti un, ja pirmās salnas šogad vēl kavēsies, tad krāšņo ziedēšanas laiku varēsim vērot ilgāk. Puķu dobes Saulkrastos ir veidotas kā mazas dabas oāzes, piepildītas ar dažādām puķu šķirnēm. 300 kv.m apstādījumu aizņem vasaras puķes un apmēram 500 kv.m – ziemcietes. Krāšņās hortenzijas, dažādu šķirņu dekoratīvie stādījumi, smilgas un klasiskās rozes ir kā pērles, kas rotā Saulkrastus.

Puķu dobes Saulkrastos ir īsta dabas oāze, kurā varēsiet iegrimt un atgūt sirdi. Šis septembris ir piemērots laiks, lai kopā izbaudītu pastaigu, iemūžinātu skatus un dalītos ar tām.

Krāšņā ziedēšana ir kā atgādinājums par to, ka skaistums un dzīvotspēja var pastāvēt pat mainīgos un nepastāvīgos laika apstākļos. Puķu dobes nav tikai vizuāls prieks, tās ir arī simbols tam, kā cilvēka iejaukšanās un dabas spēks var radīt kaut ko īpaši pievilcīgu un iedvesmojošu.

Gaidām Tevi Saulkrastos un atklāj skaistumu šajā septembrī!