Pirmdiena – izbaudi spēles garšu Peintbols parks Bušas

 

Pirmdienā iesakām izmēģināt ātru un aizraujošu peintbola spēli Bušās, vienā no Latvijas labākajiem peintbola parkiem. Šeit tu atradīsi ne tikai augstas kvalitātes peintbola aprīkojumu un drošības ekipējumu no ASV, bet arī visdažādākos laukumus ar reālistiskām automašīnām, torņiem un izraujošām misijām.

Spēles gaita tiek pavadīta ar norādēm, punktu uzskaiti un skaņas efektiem, kas padara pieredzi vēl interesantāku. Katrs spēlētājs tiek informēts par notikušo spēles gaitu, tai skaitā spēles sākumu, laiku un beigas vai izpildīto – neizpildīto misiju uzdevumu. Šī spēļu sistēma ir pieejama tikai peintbola laukumos Bušās un ir ļoti populāra Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tā plaši tiek izmantota sporta turnīru organizēšanā.

Šīs sezonas jaunums ir iespēja individuāli apmeklēt peintbola laukumus un izmēģināt mērķēšanu. Lai rezervētu savu vietu, zvani pa tālruni: +371 26785909.

 

Otrdiena – pārbaudi savas kāpšanas prasmes Bemberu Siena

 

Saulkrasti piedāvā iespēju izmēģināt savas kāpšanas prasmes Bemberu sienā. Šī kāpšanas siena ir izcila iespēja pārbaudīt savas spējas un izturību.

Pašreiz Bemberu sienā ir pieejami 26 dažādi maršruti, katrs ar savu unikālo grūtības pakāpi. Tas nozīmē, ka, sākot no iesācējiem līdz pat pieredzējušiem kalnu kāpējiem, šeit ir kaut kas interesants un izaicinošs katram.

Lai piedalītos, samaksu par kalnu kāpšanu vari veikt kafejnīcā “Bemberi” pie kases. Tomēr ir vērts ņemt vērā, ka šī aktivitāte netiek piedāvāta lietainā laikā.

Lai uzzinātu vairāk, zvani uz tālruni: +371 25918844.

 

Trešdiena – Saulkrastu multifunkcionālā velo trase

 

Trešdiena ir izcils laiks, lai attīstītu veloentuziasmu. Saulkrastu piedāvā rūpīgi izstrādātu multifunkcionālu velotrasi, kas ir lieliska vieta, lai mācītos un uzlabotu savas veloprasmes.

 

Trase ietver dažādus elementus, kas simulē pilsētas šķēršļus, tostarp bedres, trepes, sliedes, apmales un daudz ko citu. Tas ir lielisks veids, kā iemācīties pārvarēt dažādus šķēršļus un sagatavoties pilsētas satiksmes izaicinājumiem.

Lai piedalītos šajā aktivitātē, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze vai prasmes – tā ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Trases adrese: Noliktavas iela 10, Saulkrasti.

 

Ceturtdiena – izstaigā Balto kāpu un Saulrieta taku

 

Izmanto iespēju baudīt zelta rudeni Baltajā kāpā. Apciemo Ežu mammu Frīdu un zaķi Fredi un izkusties rotaļu laukumā. Tālāk mērojot ceļu pa Saulrieta taku uz centru. Vai vari saskaitīt, cik reizes ceļš ved augšup un cik reizes lejup?

 

Piektdiena – apmeklē deju izrādi bērniem Eksperiments ar apskāvienu

 

Dejas Izrāde ir plānota kā jautra rotaļa, kur izrādes dalībnieki kopā ar skatītājiem meklēs ceļu uz apskāvienu. Izrādē caur kustību tiek izdzīvoti dažādi attiecību varianti, kuros visas darbojošās personas grib veidot kontaktu, taču nespēj atrast kopīgu valodu. Lai apskautos ir vajadzīgi vismaz divi cilvēki, bet ko darīt, ja ir trīs? Izrādei būs interaktīvs raksturs un tās laikā bērniem tiks dota iespēja iesaistīties un pārbaudīt, kāds apskāviens ir vislabākais un patīkamākais. Izrādē deja mīsies ar dziesmām, dzeja ar mūziku un smiekliem. Dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu” notiks Zvejniekciema kultūras namā. Ieeja bez maksas.

 

Sestdiena – iepazīsti velosipēdu vēsturi Saulkrasti Bicycle Museum – Velosipēdu muzejs & darbnīca

 

Sestdiena ir laiks, kad varētu izpētīt velosipēdu vēsturi Saulkrastu Velosipēdu muzejā. Šajā muzejā vari aplūkot unikālas velosipēdu kolekcijas eksponātus, kas stāsta par divriteņu pasaules attīstību un ietekmi uz kultūru.

Muzejā varēsi redzēt pirmo augstrata divriteni, velosipēdu ar pirmajām piepūšamajām riepām un pat koka divriteni. Kolekcijā ietverti arī dažādi priekšmeti, kas saistīti ar riteņbraukšanas sportu, biedrībām un velosipēdu ražošanu. Kolekcija pastāvīgi tiek papildināta ar jauniem eksponātiem.

Lai apmeklētu muzeju, jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruni: +371 28883160. Muzeja adrese: Rīgas iela 44a, Saulkrasti.

 

Svētdiena – sagatavojies skolas jaunajai nedēļai

 

Svētdiena ir lieliska diena, lai atpūstos, pārskatītu, kas notika šajā aktīvo brīvdienu nedēļā, un gatavotos nākamajai skolas nedēļai.

Ienāc sociālajos tīklos un dalies ar saviem piedzīvojumiem, ievietojot bildes un atzīmējot @visitsaulkrasti. Šis ir lielisks veids, kā iemūžināt un dalīties ar brīvdienu atmiņām.

 

Izbaudi aktīvas un aizraujošas brīvdienas Saulkrastos!