24. oktobrī plkst. 11.00 – 15.00 Saulkrastu sporta un ģimenes centrā Skolēna brīvlaika sporta diena

Tiekamies Skolēnu brīvlaika Sporta dienā 24. oktobrī no plkst. 11.00 – 15.00 Saulkrastu sporta un ģimeņu centrā, Smilšu ielā 3. Aicinām 7 – 11 gadus vecus bērnus pievienoties sportiskām aktivitātēm.

Skolēnu brīvlaika sporta diena Saulkrasti

25. oktobrī, plkst. 11.00 – 15.00 kultūras namā “Zvejniekciems” Skolēnu brīvlaika filmu diena

Aicinām bērnus un jauniešus uz filmu dienu skolēnu brīvlaikā!

11.00 – 13.00 filma bērniem vecumā no 7-11 gadiem

13.00 – 15.00 filma jauniešiem no 12 gadu vecuma

Ieeja bez maksas.

25. oktobrī plkst. 19:00 Sējas kultūras namā “Divi mazi mežonēni”

Izrāde, kas rosina doties dabā, ļauties brīvībai, iztēlei un neapslāpētam bērnības garam. Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi.

Ieeja 5 EUR, biļetes nopērkamas: E-kase.lv un izrādes dienā Sējas kultūras namā

26. oktobrī plkst. 11.00 – 15.00 Saulkrastu sporta un ģimenes centrā Skolēnu brīvlaika pārgājiens “Ielec rudenī!”

Skolēnu brīvlaikā aicinām bērnus vecumā no 7 līdz 11 gadiem piedalīties pārgājienā ar uzdevumiem un aktivitātēm “Ielec Rudenī”!

26. oktobrī plkst. 19.00 Pabažu kultūras namā viduslaiku krimināltrilleris “Aptiekārs Melhiors”

Gada biedējošākais laiks būs klāt. Iedegsim sveces, izdekorēsim ķirbi un palutināsim sevi ar filmu Halovīna noskaņās! Trilleris, vēsturiska detektīvfilma balstīta uz igauņu rakstnieka Indreka Harglas populārā romāna “Aptiekārs Melhiors un Olevistes baznīcas noslēpums” motīviem. Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Kino seanss pie galdiņa ar tējas tasi. Ieeja: 5 EUR, biļetes nopērkamas pasākuma dienā Pabažu kultūras namā.

Fotoattēlā varētu būt 7 cilvēki un teksts

27. oktobrī plkst. 17.00 kultūras namā “Zvejniekciems” Dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu”

Dejas Izrāde ir plānota kā jautra rotaļa, kur izrādes dalībnieki kopā ar skatītājiem meklēs ceļu uz apskāvienu. Izrādē caur kustību tiek izdzīvoti dažādi attiecību varianti, kuros visas darbojošās personas grib veidot kontaktu, taču nespēj atrast kopīgu valodu. Lai apskautos, ir vajadzīgi vismaz divi cilvēki, bet ko darīt, ja ir trīs? Izrādei būs interaktīvs raksturs un tās laikā bērniem tiks dota iespēja iesaistīties un pārbaudīt, kāds apskāviens ir vislabākais un patīkamākais. Izrādē deja mīsies ar dziesmām, dzeja ar mūziku un smiekliem.

Ieeja bez maksas.

Fotoattēlā varētu būt 4 cilvēki un teksts

27. oktobrī plkst. 18.00 kultūras namā “Zvejniekciems” Lekciju cikla “Atklāj Saulkrastus no jauna” lekcija “Saulkrastu novada senās kartes un vietvārdi”

Iestājoties vēsākam laikam un tumšākiem rudens vakariem, pienācis laiks atsākt Saulkrastu novada vēstures izzināšanu!

Pasākuma plānotais laiks – divas stundas. Ieeja bez maksas.

Saulkrasti Lekciju cikls Atklāj Saulkrastus no jauna Zvejniekciems

29. oktobrī plkst. 11.00 – 15.00 kultūras namā “Zvejniekciems radošo darbnīcu rīts ģimenēm ar bērniem “Martai Staņai 110. Arhitektūra un dizains.”

Ar Sietspiedes tehniku būs iespēja apzīmēt kokvilnas maisiņus, aicinām līdzi ņemt arī savus kokvilnas materiālus. Iepazinušies ar vitrāžu un mozaīku veidošanas tehniku, apmeklētāji varēs salikt Martas Staņas veidotos mākslas darbus. Paralēli tam notiks vēl cita tematiskas darbnīcas aušana, papīra maketu konstruēšana, gleznošana un citas darbnīcas. Foajē zālē būs aplūkojama Rokdarbu studijas “Krustaines” portretu izstāde “Sievietes Saulkrastos – Paralēles”.

Ieeja darbnīcās bez maksas.

Martai Staņai 110 Arhitektūra un dizains Radošo darbnīcu rīts ģimenēm Zvejniekciems Saulkrasti Sievites Saulkrastos paralēles

29. oktobrī plkst. 17.00 Sējas kultūras namā Ķirbju dižošanās

Kas ir jādara? Jāizgrebj skaistākais ķirbis un 29.10.2023. no plkst. 17.00 līdz 18.00 jānovieto apskatei Sējas kultūras namā.

Fotoattēlā varētu būt teksts

Tiekamies Saulkrastos Saules ritmā!

Fotoattēlā varētu būt 4 cilvēki, plakāts un teksts